Devět finančních podmínek, které byste měli znát

04.01.13

Když se ptáte na kapitál začít nebo rozšířit své podnikání, je důležité znát klíčové finanční podmínky finančníci používají a co tyto pojmy vlastně znamenají. Já jsem součástí stručné shrnutí těchto finančních podmínek, které vám pomohou ve vašem úsilí:

Účetní závěrka: Používá se jako podklad pro výkaz zisku a ztráty (která ukazuje, příjmy a výdaje a na příjmy nebo ztrátu) a do rozvahy (což odráží vaše aktiva, pasiva, a vlastní kapitál). Další finanční zprávy jako je peněžní tok, Break Even Analysis, jsou zdroje a využití pracovního kapitálu, a poměrových ukazatelů Analýza také často zahrnut.

Devět finančních podmínek, které byste měli znát

Dluh nebo Vlastní kapitál: Popisuje, jaký druh kapitálu, který hledáte. Dluh je obvykle ve formě půjčky, směnka, hypotékou nebo jiným právním nástrojům. Equity je vlastnictví pozice v podnikání.

Míra výnosu (výnos): Hlavním cílem investovat své peníze, nebo získat peníze jiných lidí je získat návratnost kapitálu. Toto číslo udává, jaké zisky nebo úroky investoři nebo věřitelé získat za investování. Před blížící se jakýkoliv zdroj finančních prostředků, měli byste vědět, jaký druh výnosů hledají.

Cash Flow: To je život krev podniku. Cash flow je generace dostupných finančních prostředků uhradit náklady a výnosy investorů nebo věřitelů. Cash flow odráží načasování a výše přílivu a odlivu finančních prostředků.

Pracovní kapitál: Obvykle, toto číslo představuje celková aktiva, která budou převedeny na hotovost během závazků rok mínus, které musí být vyplaceny do jednoho roku.

Zajištění: Toto je vlastnost přijímány jako sekundární zdroj splácení úvěru nebo jiné povinnosti.

Break Even Analysis: Metoda posuzování zisku společnosti potenciální riziko negativního vývoje. Náklady by měly být rozděleny do variabilních nákladů (tj. práce, materiály, provize) a fixních nákladů (tj. nájemné, poplatky, platy, pojištění, atd.). S těmito náklady a odhadované příjmy na jednotku, můžete určit, kolik produktu / služby, musí být prodávány na pokrytí nákladů. V tomto svazku, vaše společnost potrestán ani zisk, ani ztrátu. Rentability analýza je důležitým nástrojem pro ilustraci účinků změn výrobku cen, zvyšování nákladů nebo snížení poptávky na ziskovost společnosti.

Margin: Rozdíl mezi přijatými příjmy a výdaje vzniklé a běžně se vyjadřuje jako procentuální nebo dolaru částky. Hrubá marže je rozdíl mezi celkovým výnosem z prodeje a celkových nákladů na prodané zboží. Čistá marže je rozdíl mezi celkovým výnosem z prodeje a všechny náklady spojené s vytvářením zboží, včetně správy, daní a dalších režijních nákladů.

Finanční páka: Schopnost půjčit větší částku peněz, než je společnost investovala do majetku nebo aktiv.

Komentáře 

Reklama - odkazy

 

Vestavěné skříně STAKO

Kvalitní, skvěle řešené a zároveň designově povedené vestavěné skříně, šatny, dělící příčky či obývací sestavy naší firmy STAKO zhodnotí Váš dům či byt.


Byt v Praze bez provize

Pronájem bytu v Praze bez provize přímo od majitele.


Beton rychle a jednoduše

Objednejte si beton z pohodlí Vašeho domova. Dopravu i čerpání betonu zajistíme my.


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Potřebujete podlahu do interiéru?

Anhydritové podlahy jsou vhodné pro bytové domy, sportovní haly i administrativní prostory.


Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku.


Náhradní plnění od profesionálů

Poptejte služby pro náhradní plnění 2017 z oblasti úklidových a bezpečnostních prací od profesionálního dodavatele.


Bezednamiska.cz Vám dodá rychle a za nízké ceny chovatelské potřeby a krmiva.


 Zajišťujeme outsourcing výkonu činnosti data protection officer podle GDPR.


Moderní vestavěné skříně od zkušených odborníků najdete v Praze.


Goldmünzen kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Provádíme stěhování firem, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.


Environmental services - soil investigation, remediation, laboratory services, waste management, earthworks and many others.

Podložka na jógu z recyklovatelné přírodní gumy v různých barvách a vzorech. Zajišťuje extra stabilitu a přilnavost.

Vestavěná skříň svépomocí. Slož si svou skříň a ušetři.

Chrantě svůj majetek proti inflaci. Nakupte u nás investiční zlato, které je osvobozeno od DPH.