Úspora peněz pro život

02.01.13

Těžké časy vyžadují tvrdé opatření. Mnoho z nás v této situaci se snaží a tady jsem s tebou mluvit dnes o úsporu peněz. Uvedení peníze stranou pro mnoho lidí je luxus. Měli byste na to myslet takhle vůbec. Uvedení peníze do spořicího účtu je chytrý tah.

Úspora peněz pro život

Doufejme, že už máte dobrý rozpočtového plánu na místě. Pokud nemáte ušetřit peníze na plánu pak jej změnit hned. Ty by měly být tím, že jeden z vašich výdajů na vašem seznamu platí sami. Nezáleží na tom, jestli je to tak malý jak $ 5 za týden. Je výchozím bodem, a ten, který může pomalu pracovat a zvýšit v průběhu času. Zvýšení ji jen $ 2 je stále nárůst. Pokud jste se pomalu dát něco navíc v, budete možná ani nevšimnete to moc. Začněte skutečný high a to nebude trvat a budete se ponořením do ní v žádném okamžiku.

Přemýšlejte o všech důvodech, proč byste měli být na úsporu peněz ... Vánoce, narozeniny, dokonce i věci jako roční předplatné zaplatit jako auto rozkazu způsobilosti, a pokud je něco špatně s autem, kde by peníze pocházejí zaplatit za opravy? Chtít dovolenou? Jak budete platit za to? Vezměte si půjčku? Vy jste vážně? Může si to dovolit, pak nedělejte to. Tough diskuse, ale to fungovalo pro mě. Dal jsem peníze pryč každých čtrnáct dní po dobu jednoho roku, a byl schopen mít nádhernou dovolenou pryč několik týdnů, a to bylo vše zaplaceno z mého spořicího účtu.

Placení se by nemělo být jednou za payday věc. Věnujte sami jako první. Ať je to priorita a pokud je to nezbytné, otevřít si účet zvlášť k hlavnímu bance nebo vytvořit společný účet s rodinným příslušníkem, který vás nenechá vás jen ponořit se do účtu, kdykoli se vám zachce.

Nemáte všechny blesku věcí doma, že všichni ostatní má? Škoda, může materiální věci přicházejí a odcházejí. Máte něco hmatatelného. Jste vydělávání peněz pro sebe, vydělávat zájem spíše než platit úroky. Ty se budou mít lépe v dlouhodobém horizontu. Udělejte si cíl. Dejte celkovou částku ve své hlavě a zaměřit se na tuto částku. Jakmile se dostanete tam, přesunout branky dále zpět. Ne příliš daleko, že si myslíte, že jste nikdy se tam dostat i když! Jen tak dál úspory a pomalu zvyšovat, a být hrdí na to, co jste v životě dokázal a podívat se na dvojnásobnou částku, ztrojnásobit částku. Možnosti jsou nekonečné.

Komentáře 

Reklama - odkazy

 

Vestavěné skříně STAKO

Kvalitní, skvěle řešené a zároveň designově povedené vestavěné skříně, šatny, dělící příčky či obývací sestavy naší firmy STAKO zhodnotí Váš dům či byt.


Byt v Praze bez provize

Pronájem bytu v Praze bez provize přímo od majitele.


Beton rychle a jednoduše

Objednejte si beton z pohodlí Vašeho domova. Dopravu i čerpání betonu zajistíme my.


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Potřebujete podlahu do interiéru?

Anhydritové podlahy jsou vhodné pro bytové domy, sportovní haly i administrativní prostory.


Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku.


Náhradní plnění od profesionálů

Poptejte služby pro náhradní plnění 2017 z oblasti úklidových a bezpečnostních prací od profesionálního dodavatele.


Bezednamiska.cz Vám dodá rychle a za nízké ceny chovatelské potřeby a krmiva.


 Zajišťujeme outsourcing výkonu činnosti data protection officer podle GDPR.


Moderní vestavěné skříně od zkušených odborníků najdete v Praze.


Goldmünzen kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Provádíme stěhování firem, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.


Environmental services - soil investigation, remediation, laboratory services, waste management, earthworks and many others.

Podložka na jógu z recyklovatelné přírodní gumy v různých barvách a vzorech. Zajišťuje extra stabilitu a přilnavost.

Vestavěná skříň svépomocí. Slož si svou skříň a ušetři.

Chrantě svůj majetek proti inflaci. Nakupte u nás investiční zlato, které je osvobozeno od DPH.