Ceny stříbra se změnily

07.01.13

Cena investičního stříbra se dramaticky změnila v posledním roce (2008). To bylo, že cena stříbra byla cena stříbra jinými slovy, pokud stříbrná skvrna cena byla deset dolarů za unci, pak jeden oz 0.999 stříbrná mince byla deset dolarů plus malá prémie pro ražbu nákladů. Tato prémie byla obvykle velmi malé množství, obvykle asi jeden dolar, nebo trochu více. To by znamenalo, že byste platili jedenáct dolarů koupit stříbrnou minci v spotovou cenou deset dolarů.

Ceny stříbra se změnily

To rozhodně není případ a už nikdo se zdá být schopni poskytnout rozumné vysvětlení, proč. Zatímco skutečný proud stříbrná spotová cena může být deset dolarů, že ten samý 0.999 mince, která v loňském roce byl prodej za jedenáct dolarů (z důvodu malého mincovnictví prémie) je nyní prodává za kdekoli 15-25 dolarů. To je v pořádku, značky v rozsahu 50 až 150 procent zisku. Jak je to možné? Proč není snadné pochopit, proč za této náhlé změně v spotovou cenou a skutečnou fyzickou prodejní cenou stříbra?

Člověk se musí dívat na rychlý růst trhu papíru stříbrného jako e-stříbrné stříbrné futures, opce a stříbrné stříbrné zásob. Staniol trh poroste exponenciálně v posledních pěti letech, zatímco těžba z nového stříbra ze země skutečně snížila. Lze jen spekulovat, že došlo krátký prodej stříbra přes papírové trzích. To znamená, že spousta (asi miliony uncí stříbra) stříbra bylo prodáno na papíře, že není tam ve skutečnosti.

To by vysvětlovalo, proč byste mohli mít dvě zřetelně oddělené ceny stříbra. Jedna cena je aktuální spotová cena, která stříbrné papírové obchodníci prodávají své výrobky s a druhý je skutečná cena, kterou lidé platí, aby dodávku stříbra Drtivá většina podniků lidí a instituce, které nakupují stříbro nejsou fyzicky převzít z toho, ale místo toho, nechat v trezoru prodejce někde pro bezpečné udržování. To poukazuje na nevhodné otázky. Co když stříbro jste si koupili na papíře, ve skutečnosti, neexistuje. Nikdy nekupujte drahé kovy, pokud máte v plánu vzít dodávku ní a mají své místo, aby bezpečně udržet, dokud nejste připraveni k prodeji. Tento úžasný situace nezdá být polevuje, zdá se, že pokračovat přes několik měsíců teď. Pokud si chcete koupit, a skutečně mají skutečnou stříbro budete platit mnohem vyšší pojistné, než kdy předtím.

Komentáře 

Reklama - odkazy

 

Vestavěné skříně STAKO

Kvalitní, skvěle řešené a zároveň designově povedené vestavěné skříně, šatny, dělící příčky či obývací sestavy naší firmy STAKO zhodnotí Váš dům či byt.


Byt v Praze bez provize

Pronájem bytu v Praze bez provize přímo od majitele.


Beton rychle a jednoduše

Objednejte si beton z pohodlí Vašeho domova. Dopravu i čerpání betonu zajistíme my.


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Potřebujete podlahu do interiéru?

Anhydritové podlahy jsou vhodné pro bytové domy, sportovní haly i administrativní prostory.


Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku.


Náhradní plnění od profesionálů

Poptejte služby pro náhradní plnění 2017 z oblasti úklidových a bezpečnostních prací od profesionálního dodavatele.


Bezednamiska.cz Vám dodá rychle a za nízké ceny chovatelské potřeby a krmiva.


 Zajišťujeme outsourcing výkonu činnosti data protection officer podle GDPR.


Moderní vestavěné skříně od zkušených odborníků najdete v Praze.


Goldmünzen kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Provádíme stěhování firem, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.


Environmental services - soil investigation, remediation, laboratory services, waste management, earthworks and many others.

Podložka na jógu z recyklovatelné přírodní gumy v různých barvách a vzorech. Zajišťuje extra stabilitu a přilnavost.

Vestavěná skříň svépomocí. Slož si svou skříň a ušetři.

Chrantě svůj majetek proti inflaci. Nakupte u nás investiční zlato, které je osvobozeno od DPH.