Je stříbro lepší investicí než zlato?

12.01.13

Drahé kovy, jako stříbro a zlato, jsou obecně přijímány jako pevné investice. Nákup drahých kovů byla dlouho považována za moudré prostředkem diverzifikace investičního portfolia a zajištění, do určité míry, proti akcií. Drahé kovy jsou především schopny odolávat tlakům inflace, válka, a další hospodářské výkyvy, které mohou často devalvují další investice.

Nakupování drahých kovů je prostředkem zachování své finanční prostředky a chránit je před hospodářského poklesu. Z drahých kovů nejčastěji obchodovaných na trhu, stříbrný nabízí nejvíce výhod pro průměrného investora a je viděn, mnoho, jako nejbezpečnější investici.

Je stříbro lepší investicí než zlato?

Růst zlata a stříbra

Zatímco oba kovy mají tendenci vykazovat růst během drahých kovů trhy bull, stříbrná trvale svědčí největší podíl nárůst během těchto časů. Například, mezi lety 1971 a 1981, zatímco dolar se pomalu klesla, stříbrná vzrostla v hodnotě téměř 5 krát. To nebylo neobvyklé, v drahých trzích kovů bull, vidět kov třílůžkových a čtyřlůžkových hodnoty a zlato pouze zdvojnásobil.

Jedním z důvodů pro konzistentní Silver procentních zisků nad zlato je, že stříbro má více průmyslových využití než zlato, se stále více průmyslových aplikací pro stříbro vyvíjejí po celou dobu. Stříbro je již používán v průmyslovém a pájení, katalyzátorů pro chemické reakce, ložiska, baterie, elektroniky a dalších zásadních účely. Existuje také řada nových lékařských aplikací pro stříbro, stejně jako potenciální využití v solární energie, čištění vody, ochranných nátěrů, a další. To vše je navíc k dlouhodobé tradiční využití stříbra ve fotografii, měny, šperky, prostírání a další.

Využití stříbra

Nejen, že je potřeba stříbra pro průmyslové využití roste, není k dispozici dostatek stříbrná, aby vyhovovaly současným požadavkům. Navzdory zvýšené těžby stříbra, stejně jako stříbro využití a rekultivačních úsilí, průmyslové požadavky překročily stříbrný výrobu více než 20 let. Jak se něco jiného, protože poptávka po stříbru i nadále vyšší dostupnou nabídku, náklady stříbra stále roste.

Od roku 1990, kdy produkce stříbra a obnovení nejprve začal zaostávat průmyslových zájem, dodávání nadzemním stříbra - stříbrné v oběhu, nebo v soukromém vlastnictví - neustále klesá. V Curychu av Londýně, odhadované stříbrné dodávky byly zmenšoval z přibližně 350000000 oz v roce 1991 na přibližně 50.000.000 oz dnes. COMEX dodávky stříbra jsou mimo provoz přibližně od 260000000 oz v roce 1995, na 100 milionů uncí. Velmi málo světové vlády i stříbro držení zásob, už, a to je obecně přijímaný fakt, že hmotnost zlata uzamčeny v předních světových bank, daleko přesahuje částku nad povrchem stříbra v existenci.

Zatímco stále klesá zásoba stříbra může nevěstí nic dobrého pro průmysl, zeširoka, to je dobrá zpráva pro investory v drahých metals.With nároky na stříbro pokračujících překročit to, co je snadno dostupné ve výrobě, stříbro je téměř jisté, že i nadále těžit v hodnotě více rychle než zlato nebo jiné drahé kovy. Jak dlouho jak tam jsou životně důležité průmyslové aplikace pro stříbrné a stále rostoucí nároky na omezené dodávky, by měl stříbrná zůstat solidní investicí.

Komentáře 

Reklama - odkazy

 

Vestavěné skříně STAKO

Kvalitní, skvěle řešené a zároveň designově povedené vestavěné skříně, šatny, dělící příčky či obývací sestavy naší firmy STAKO zhodnotí Váš dům či byt.


Byt v Praze bez provize

Pronájem bytu v Praze bez provize přímo od majitele.


Beton rychle a jednoduše

Objednejte si beton z pohodlí Vašeho domova. Dopravu i čerpání betonu zajistíme my.


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Potřebujete podlahu do interiéru?

Anhydritové podlahy jsou vhodné pro bytové domy, sportovní haly i administrativní prostory.


Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku.


Náhradní plnění od profesionálů

Poptejte služby pro náhradní plnění 2017 z oblasti úklidových a bezpečnostních prací od profesionálního dodavatele.


Bezednamiska.cz Vám dodá rychle a za nízké ceny chovatelské potřeby a krmiva.


 Zajišťujeme outsourcing výkonu činnosti data protection officer podle GDPR.


Moderní vestavěné skříně od zkušených odborníků najdete v Praze.


Goldmünzen kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Provádíme stěhování firem, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.


Environmental services - soil investigation, remediation, laboratory services, waste management, earthworks and many others.

Podložka na jógu z recyklovatelné přírodní gumy v různých barvách a vzorech. Zajišťuje extra stabilitu a přilnavost.

Vestavěná skříň svépomocí. Slož si svou skříň a ušetři.

Chrantě svůj majetek proti inflaci. Nakupte u nás investiční zlato, které je osvobozeno od DPH.