Investice do zlata a stříbra

15.01.13

Investice do zlata a stříbra

Vlastnit zlato a stříbro není jen výsadou bohatých lidí. Naopak je klasickou investicí, která měla být nahrazena cennými papíry. Jistota investičního zlata a investičního stříbra ale zůstala nepřekonatelná. Podstatou každé solidní investice je totiž návratnost a rentabilita. Zlato a stříbro k těmto vlastnostem přidalo ještě trvalý růst a okamžitou možnost prodeje. 

 Investice do zlata a stříbra

Investiční nástroj

Trvalý růst je pojmem, který ekonomové rádi citují a státy usilují o takovou rovnováhu. Jedině zlato a stříbro se může pochlubit trvalým zájmem investorů, který zajišťuje stálé zhodnocování. Proto je investiční zlato a stříbro prostředkem a zárukou investičních jistot. Drobný investor, pokud nechce studovat různé investice a investiční možnosti, se může v pohodě spolehnout, že zlato a stříbro ho nikdy nezklame. 

Rychlý nákup a prodej

Zlato a stříbro jsou nejen kvalitní investice, ale také okamžitý zdroj peněz. Někdy je třeba rychle získat prostředky, zaplatit dluhy nebo využít výhodné nabídky. Nemovitosti se mohou prodávat dlouho a pokud jsou zajištěny hypotékou, nelze získat ani potřebné úvěrování. Prodej kapitálových akcií také nemusí být ihned výhodný. Jenom na investičním zlatu a investičním stříbru se čas nepodepíše. Zlato nebo stříbro lze prodat za vyšší cenu než nákupní a to rychle a beze ztrát. 

Bezpečná investice

Kvalitní obchodník vám zařídí bezproblémový nákup investičního zlata nebo investičního stříbra v různých hodnotách a formách. Můžete si pořídit mince nově ražené nebo s historickou hodnotou anebo mít produkt s přehlednou váhou a ceno ve formě zlatého nebo stříbrného slitku. Investiční zlato stejně jako investiční stříbro totiž vždy mají přesnou hodnotu a jejich cena je známá. Rozložení investice do zlata nebo stříbra ve slitcích tak znamená okamžitou možnost získání peněz. 

Rozumný finanční nástroj

Z trhů cenných papírů jsou známy pouze příklady úspěšných investorů. Ti, kteří prodělali, se neradi chlubí. Zlato a stříbro ale nezná neúspěch. Nevzroste nebo neklesne sice jeden den o desítky procent, ale zůstane stálou hodnotou s mírným, ale pravidelným zhodnocením. A nakonec také největší a nejodvážnější investoři drží část portfolia v investičním zlatě nebo stříbře. Stejně jaky vy chtějí jistotu zisku a ochranu svých peněz.

Komentáře


25.01.2013 | Jméno

zpráva


 

Reklama - odkazy

 

Vestavěné skříně STAKO

Kvalitní, skvěle řešené a zároveň designově povedené vestavěné skříně, šatny, dělící příčky či obývací sestavy naší firmy STAKO zhodnotí Váš dům či byt.


Byt v Praze bez provize

Pronájem bytu v Praze bez provize přímo od majitele.


Beton rychle a jednoduše

Objednejte si beton z pohodlí Vašeho domova. Dopravu i čerpání betonu zajistíme my.


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Potřebujete podlahu do interiéru?

Anhydritové podlahy jsou vhodné pro bytové domy, sportovní haly i administrativní prostory.


Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku.


Náhradní plnění od profesionálů

Poptejte služby pro náhradní plnění 2017 z oblasti úklidových a bezpečnostních prací od profesionálního dodavatele.


Bezednamiska.cz Vám dodá rychle a za nízké ceny chovatelské potřeby a krmiva.


 Zajišťujeme outsourcing výkonu činnosti data protection officer podle GDPR.


Moderní vestavěné skříně od zkušených odborníků najdete v Praze.


Goldmünzen kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Provádíme stěhování firem, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.


Environmental services - soil investigation, remediation, laboratory services, waste management, earthworks and many others.

Podložka na jógu z recyklovatelné přírodní gumy v různých barvách a vzorech. Zajišťuje extra stabilitu a přilnavost.

Vestavěná skříň svépomocí. Slož si svou skříň a ušetři.

Chrantě svůj majetek proti inflaci. Nakupte u nás investiční zlato, které je osvobozeno od DPH.