Výhody investice do zlata

13.01.13

Investiční zlato - jistota do neklidné doby

Peníze ztrácejí hodnotu pravidelně a akcie jsou nejistou investicí. Proto si lidé ukládají peníze do nemovitostí. Materiální hodnoty mají být životní jistotou a perspektivou budoucnosti. Domy, pozemky a byty dokáží rychle klesnout a zvláště krize nebo nestabilní politická situace může zcela změnit jejich cenu. Naopak investiční zlato stále září suverénní jistotou.

Přečtěte si o výhodách investic do zlata

Růst cen investičního zlata

Zlata je na Zemi omezené množství a jeho zásoby jsou poměrně stálé. Když investor kupuje akcie, musí analyzovat mnoho faktorů, které nemůže předvídat. Stejně tak se mění cena nemovitostí a objem takových investic je vysoký. Investiční zlato má neustálý růstový potenciál a minimálně kopíruje jakýkoliv nárůst kapitálových trhů. Peníze, které jsou uložené do investičního zlata tak nejen neztrácejí na hodnotě, ale přinášejí dokonce značný zisk. Za posledních 10 let stoupla cena zlata téměř dvojnásobně.

Zlaté mince a zlaté slitky

Přetavit svoje úspory do zlata se ukazuje jako nejlepší investice dnešní doby. A nemusí zůstat jen u pouhé nominální hodnoty. Investiční zlato vyvažuje svoje vnější kvality také možností zajímavého zpracování. Koupí zlaté mince uložíte peníze a získáte umělecké dílo. Místo pouhého platebního prostředku je investiční zlato originálním výrobkem, který potěší rozum a uspokojí duši. A navždy zůstane nezapomenutelnou vzpomínkou. Stejně tak má zlatý slitek vysokou estetickou hodnotu a zároveň přesné vyjádření hmotnosti a ryzosti. Vždy se tak může určit přesná cena.

Mobilita investic

Obchody s akciemi probíhají v reálném čase, ale velké výkyvy mohou zmrazit obchodování a může dojít ke ztrátám hodnot. Když krachují společnosti, investiční zlato zůstává stálé a hodnotné. Ani nemovitosti se nemohou rovnat jistotě investičního zlata. Jejich nákup provází vynaložení velkých prostředků, často spojených s hypotékou. Nemovitost se dlouho prodává, její cena je relativní a nelze ji den ze dne přesunout. Investiční zlato má všechny klady kvalitních investic.

Investiční zlato – zkrátka nejlepší investice

Když si opatříte investiční zlato, zajistíte se před inflací a zabezpečíte svému kapitálu stálý růst. Pokud potřebujete prostředky, můžete ihned investiční zlato prodat. A dokonce můžete zlaté mince nebo zlaté slitky přesunovat kamkoliv uznáte za vhodné. Nákupem investičního zlata si zajistíte výhodnou, cennou a hodnotnou doživotní jistotu. V neklidné době je investiční zlato základem jistoty a prosperity. A v klidné době můžete nakupovat bez obav z inflace nebo turbulencí na světových trzích.

Komentáře 

Reklama - odkazy

 

Vestavěné skříně STAKO

Kvalitní, skvěle řešené a zároveň designově povedené vestavěné skříně, šatny, dělící příčky či obývací sestavy naší firmy STAKO zhodnotí Váš dům či byt.


Byt v Praze bez provize

Pronájem bytu v Praze bez provize přímo od majitele.


Beton rychle a jednoduše

Objednejte si beton z pohodlí Vašeho domova. Dopravu i čerpání betonu zajistíme my.


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Potřebujete podlahu do interiéru?

Anhydritové podlahy jsou vhodné pro bytové domy, sportovní haly i administrativní prostory.


Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku.


Náhradní plnění od profesionálů

Poptejte služby pro náhradní plnění 2017 z oblasti úklidových a bezpečnostních prací od profesionálního dodavatele.


Bezednamiska.cz Vám dodá rychle a za nízké ceny chovatelské potřeby a krmiva.


 Zajišťujeme outsourcing výkonu činnosti data protection officer podle GDPR.


Moderní vestavěné skříně od zkušených odborníků najdete v Praze.


Goldmünzen kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Provádíme stěhování firem, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.


Environmental services - soil investigation, remediation, laboratory services, waste management, earthworks and many others.

Podložka na jógu z recyklovatelné přírodní gumy v různých barvách a vzorech. Zajišťuje extra stabilitu a přilnavost.

Vestavěná skříň svépomocí. Slož si svou skříň a ušetři.

Chrantě svůj majetek proti inflaci. Nakupte u nás investiční zlato, které je osvobozeno od DPH.